| Nekem.pink.tol.a.kedvenc.szamaim.a.sober.es.a.so.what. |
Sziasztok! 20-n szerda este a Rocktogonban lp fel zenekarunk a Habos Oldal, mely tbbek kztt Pink feldolgozsokat is jtszik, illetve hasonl stlusban j kis prgs zenket. Vrunk Titeket!
Mrka |
Szia! Nagyon tetszik az oldalad! Krlek nzd meg az n oldalamat is!! Buttoncsere??
|
| MIRT ITT REKLMOZTOK, AMIKOR VAN KLN VAN EGX OLYAN MENPONT, AHOL REKLMOZHATOD AZ OLDALAD?????? |
| Szmtgpes internetes munka,otthon vgezhet!Tovbbi informci:Megyesi Szandra [email protected] |
Hello!
Megjult (megint) az oldalam!! =) nzzetek be!
Eszti

|
Nzztek meg a popcorsos oldalatokban,a dumljuk meget !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
ok! ez is vlemny!!! legalbb lertad h mit gondolsz!!! Majd igyeksznk valamit tenni az rdekedben!!! dv:A szerk. |
Hello! Ksz, h szavaztl rm! J az oldal! csak a banner nem jn he, tegytek fel mg1x! Aztn bannercsere? Jahh, meg mit akartam mg mondni... szval a trsoldal csak annyibl ll, h csinlsz egy menpontot trsoldal- vagy site-tesk vangy vmi hasonl nven, s oda kiteszed a trsoldalad bannert, szal semmi klnss...s a top affilates-be kitegyelek? csak akkor csinljatok 4zetes buttont=) xoxo, Eszti

|
[12-1]
|